Recenze Retlux

Přidáno: včera, 16:13

• 5 metrů dlouhý kabel
  • Funkce časovače
  • Teplá bíla barva

Délka kabelu je dostačující. Funkce časovače funguje. Objednali jsme více kusu, který jsme úspěšně propojili. Za nás OK.

katerinanasus katerinanasus

Přidáno: včera, 16:02

• Červené světlo
  • Funkce
  • Doba svícení

Délka svitu je dostačující. Spoustu funkcí. Při dlouhém nošení hlava nebolí. Za mě ok.

tanakocvalt tanakocvalt

Přidáno: včera, 15:52

• Světla
  • praktická věc
  • materiál

Kupovala jsem to tatínkovi do dílny. Nemůže si to vynachválit. Za nás skvělý pomocník. Moc děkujeme.

• 16 milionů barev
  • Wi-Fi připojení
  • NIC

Famózní žárovka, která disponuje všemi barvami. Krásné a čisté světlo. Za mě ok :) objednáno již více kusu. Moc díky.

viktorholy viktorholy

Přidáno: včera, 15:36

• Měření spotřeby
  • Chytrá zásuvka

Jednoznačně chytrá zásuvka, který se hodí do každé domácnosti. Měření spotřeby využívám každý den. Určitě doporučuji a děkuji za rychlé dodání.

marknovotny1 marknovotny1

• Vzhled
  • Výdrž
  • Jednoduchost
  • Efekt světla za 1

Kupovali jsme cca 15 kusu a vše bez problému. Vydrž odpovídá popisu. Vypadá to opravdu nádherně. Máme v plánu časem objednat další. Za nás určitě doporučujeme.

RGL 115 party řetěz 10xG50 WW TM RETLUX

RGL 115 party řetěz 10xG50 WW TM RETLUX

vojtakadlec vojtakadlec

• LED
  • Délka
  • Vzhled
  • Bez problémů

Délka optimální. Svítí nádherně. Zde není co vytknout. Děkuji za rychlé dodání. 10/10

lailakucerova lailakucerova

• Jednoduchá realizace
  • Ozdobí zahradu
  • Dlouhá životnost

Krásná ozdoba na zahradu. Svití krásně, především silně. Vše je krásně vidět. U nás jsme to převážně použily na naší dřevěnou terasu. Určitě doporučujeme a děkujeme !

zuzanasvobodna1 zuzanasvobodna1

• Rychle dodání
  • Praktická věc

Kupovala jsem manželovi do dílny. Je to hodně praktické, nic nedržíte v ruce. Po dlouhém nošení není znát pocit, že vás z toho tlačí hlava. Za nás OK.

marianekjosef marianekjosef

• Cena/výkon
  • Skvěle padne na hlavu (nebolí)
  • Síla světla

ideální pomocník, když jdete ven a nechcete si svítit mobilem. Síla světla je opravdu znát. Doporučuji.

evzendopransky evzendopransky

• dlouho svítí
  • hezky vypadají
  • materiál

Krásně vypadající lampy. Materiál je odolný a vypadá opravdu hodně luxusně. Osvítí zahradu a dlouho svítí.

evzendopransky evzendopransky

• výkon
  • zpracování
  • praktická

Praktická čelovka. Jsem nadšený, že je na nabíjení a vydrží dlouho. Máme jí doma na běžné používání. chodím s ní běhat, venčit psa na grilování. Jsem s ní spokojený.

Denisa Zelená Denisa Zelená

• kvalitní
  • pohodlná
  • na nabíjení

Dlouho vydrží nabitá. Je pohodlná na nošení. Koupila jsem jí manželovi, který jí používá nejvíc na opravu auta. Je spokojený.

david.petrak1986 david.petrak1986

• snadná instalace
  • teplá bílá
  • propojení více kabelů

Spokojenost. Dvoje světla, kterýma jsem osvítil celou terasu, dlouhý kabel na připojení do elektriky.Vše v pořádku můžu doporučit.

RETLUX RSH 102 Chytrá žárovka LED A 60 E27 9W RGB CCT 52000057

RETLUX RSH 102 Chytrá žárovka LED A 60 E27 9W RGB CCT 52000057

david.petrak1986 david.petrak1986

Přidáno: 23. dubna 2024

• ovládání telefonem pomocí wifi
  • různé intenzity osvětlení
  • nízká spotřeba

Pořídili jsme synovi do pokojíčku. Můžeme nastavoat různou intnzitu podle toho co v pokojíčku dělá. Hraní, učení, příprava na spánek. V zimě to bylo vážně úžasné, protože při učení potřeboval intenzivnější svícení a k večeru na hraní už tlumenější. Dnes už si ovládá sám a je to oblíbáná hračka.

• mobilní aplikace Retlux Smart Home
  • nespočet možností osvětlení
  • možnost hlasového ovládání

Úžasné co všechno tahle žárovka dokáže. Automaticky se nastaví podle světla venku. Navodí příjemné osvětlení před spánkem. HLasové ovládání je super, když nemůžu najít mobil. Všechno jde lehce nastavovat a první dny jsem si hrál jen s tím,že jsem nastavoval různá náladová osvětlení. Chci dokoupit do celé domácnosti.

karol.fo karol.fo

• měří spotřebu energ.
  • wifi a bluetooth připojení
  • snadná aplikace

Máme už v každé místnosti a ovládáme na telefonu. Je to vážně jinej svět. Nechtěl sem tomu věřit, ale pomalu si dávám do domácnosti všechno, co jde ovládat na telefonu. Ovládání na topení je taky pecka. chytrá domácnost je opravdu chytrá. Vidím spotřebu a hned se nad tím člověk zamyslí.

landa.panda landa.panda

• kvalitní
  • dobře se zabodává do země
  • příjemné osvětlení
  • nádherný design

Máme zapíchané podél cesty k domu a je to nádhera. Nemůžu se na to vynadívat. Krásně osvětlí cestu a vypadá to hodně luxusně. dokoupím ještsě na zadní zahradu.

landa.panda landa.panda

• dlouhý kabel
  • hezky svítí
  • časovač
  • venkovní použití

Máme čtyři propojené sady na náš venkovní smrk. Zdobíme na vánoce a ještě jsme nesundali, tak si budeme svitit při grilování i v létě. Dlouhý kabel, snadné propojení. příjemně svítí. Odolává počasí.

holkamodroocka holkamodroocka

• dlouhý přívodní kabel
  • venkovní použití
  • hezky svítí
  • časovač

Máme propojené tři dohromady a máme s tím osvětlenou pergolu, je to moc příjemné při grilování. Hezky vypada, je odolná vůči počasí, svítí dostatečně. přívodní kabel je 3m dlouhý, takže pro nás akorát.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25